Добруджа разби ФК Спартак с 4:0! Фенове на варненския тим скъсаха транспарант на домакините

26.10.2016 / 16:46 20

Добруджа разби ФК Спартак с 4:0 в мач от XII кръг на трета лига – Североизточна група в Добрич.

Първият гол падна във втората минута, след като защитата на гостите се пропука отляво, последва центриране и юношата на Спартак и Черно море Кристиян Пешков откри резултата. В 25-ата минута пак той удвои, а в 35-ата и 40-ата с две попадения Станимир Андонов направиха 4:0

Варненци бяха подкрепяни от над 40 свои фенове. В 80-ата минута двама от тях прескочиха оградата, свалиха опънат транспарант от добричлии, и го скъсаха. Малко след това всички ултраси от Варна напуснаха стадиона, а полиция отиде при тях до булеварда.

Съставът на Спартак: Недев, Василев, К.Иванов, Св.Иванов, Михалев, Добрев, Кателиев, Монев, Русев, Пл.Иванов, Асад.