Дубълът на "моряците" отстъпи на "Славия"

24.05.2015 / 20:26 1

Дублиращият тим на Черно море отстъпи пред Славия с 1:2 в мач от предпоследния кръг на младежката група до 21 години. В състава на "моряците" отсъстваха десетима основни футболисти, които тренират с представителния тим, а във вторник ще вземат участие в последния мач на мъжете с Локо (Пд) на "Тича".

Гостите от Славия първи стигнаха до гол чрез Славчо Шоколаров, а Георги Гушлев с глава успя да възстанови равенството още преди почивката. През второто полувреме Васил Димитров отново даде преднина на "белите", а "моряците" изпуснаха да изравнят. След 7-месечно отсъствие на терена заради травма, на вратата на "моряците" застана Георги Китанов, който блесна с няколко добри спасявания.

Следете 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!