Сосиедад показа на Лудогорец как се гази Реал (видео)

01.09.2014 / 00:25 0

Реал (Сосиедад) показа на Лудогорец как се гази Реал (Мадрид). В двубой от Примера Кралския клуб допусна загуба с 2:4 като гост, след като бе повел с 2 бързи гола. Рамос и Бейл бяха точни за „белия балет“, но Зурутуза на два пъти, Родригес и Вела направиха на пух и прах отбраната на европейския клубен шампион.

Двубоят започна ударно за Кралския клуб, който след 11 минути игра вече имаше преднина от два гола. В 5-ата минута Серхио Рамос засече с глава центриране от корнер и откри резултата. Домакините още не бяха се окопитили, когато Гарет Бейл получи пас от Модрич, финтира бранител и мушна топката покрай вратаря.

Всичко изглеждаше решено, но не така мислеха домакините. Само за 6 минути те изравниха резултата. В 35-ата Прието центрира от фаул, играч на домакините продължи с глава, а Мартинес заби топката в мрежата. В 41-ата минута Давид Зурутуза засече центrиране на Де Ла Бела и изравни.

През втората част отбраната на Реал (Мадрид) бе на плачевно ниво и само късметът спасяваше тима до 65-ата минута, когато Прието отново намери Зурутуза, който направи безпомощен Касияс за 3:2.

Противно на логиката домакините продължиха да действат по-активно и стигнаха и до четвърто попадение. В 75-ата минута Карлос Вела овладя топката в наказателното поле на мадридчани, обърна се и с удар под вратата направи 4:2.