Спартак прави 1:1 в първата си контрола в Каварна! Данчо Пенев изравни от фаул

10.02.2016 / 16:03 2

ФК Спартак направи 1:1 с Калиакра в първата си контрола в Каварна, която завърши преди минути.

Бившият спартаклия Румен Александров откри през първото полувреме, а Данчо Пенев изравни минута преди края с великолепно изпълнение от фаул.

„Като първи спаринг съм доволен, най-вече от играта ни през второто полувреме. Имахме още две-три положения, но и те имаха толкова. Силният вятър затрудни действията на играчите”, заяви за petel.bg треньорът на спартаклии Митко Пантев. Последният използва четирите нови попълнения. Вилиян Денчев излезе като десен бек, Павел Маринов бе в центъра на защитата, а Ивайло Русев – на върха на атаката. Вратарят Георги Донков пази след почивката.

Пантев уточни, че централният защитник Калоян Иванов, който води зимна подготовка с тима, най-вероятно няма да остане за мачовете от пролетния дял.

Съставът: Митко Недев, Вилиян Денчев, Иван Иванов, Павел Маринов, Йордан Янев, Мартин Русев, Иван Добрев, Йордан Пенев, Ивайло Димитров, Ивайло Русев, Кристиян Славов

(Георги Донков, Кристиян Славов, Станислав Николов, Иво Георгиев, Валентин Колев, Галин Георгиев).