Суворово бие в Тервел. Двама съотборници се сблъскаха пред празната врата и до втори гол не се стигна

06.05.2015 / 10:53 0

С гол на Никола Василев в 69-ата минута Суворово победи Септември с 1:0 в Тервел. Гостите бяха по-добри през второто полувреме и логично взеха трите точки, като победата им можеше да бъде по-изразителна, ако не бяха пропуските.

Най-куриозният от тях беше в 80-ата минута, когато играещият треньор Венци Желев улучи гредата и топката се върна към двама от Суворово, но те се сблъскаха и до второ попадение не се стигна. При 0:0 пък Сашо Чукански уцели вратаря от един метър.

„Доволен съм от играта ни, особено след почивката. Ние нямаме подготовка да играе в цикъл неделя-вторник-неделя, липсваха ни и основни играчи, но в крайна сметка заслужено ликувахме“, заяви за petel.bg Венци Желев.