Владо Мирчев изригна. Вкара 6 гола за Септември при успеха с 8:2 над Ботев (НП)

27.04.2015 / 10:47 0

Владислав Мирчев вкара 6 гола за Септември Тервел при победата на своя тим над Ботев Нови Пазар в двубой от 24-ия кръг на Североизточната В група. Тимът от Тервел стигна до успеха с 8:2, пише Зона90.

Двубоят започна прекрасно за домакините, които откриха резултата още във втората минута. Владислав Мирчев откри головата сметка за своя отбор. В 17-ата минута отново Мирчев попадна в прегръдките на своите съотборници, след като удвои преднината на Септември (Тервел). В 30-ата минута Владислав Мирчев оформи своя хеттрик и покачи резултата на 3:0. До края на полувремето ново попадение не падна.

Втората част започна с по-концентрирани действия на гостите, които успяха да върнат две попадения в рамките само на три минути в 47-ата и 50-ата. Това даде надежди на футболистите на Стефан Дончев, но не така мислеха домакините. В следващите минути Владислав Мирчев се развихри и реализира още три попадения. В 60-ата минута бившият футболисти на БАТЕ Борисов покачи на 4:2, а само пет минути по-късно бе точен за 5:2. В 71-ата минута Владислав Мирчев реализира своето шесто попадение и доведе резултата до 6:2. Юношата на Спартак (Варна) показа, че умее и да изработва попадения, като в 77-ата минута подаде хубав пас на Иван Жеков, който покачи на 7:2. В последние минути направилият силен мач Марин Петров сложи точката на спора с осмо попадение за Тервел – 8:2.