Димитър Главчев, ГЕРБ: Не знам дали Борисов ще дойде в парламента, той е в отпуск
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
кадър: БНТ
Не знам каква е тази вманиаченост да се вика премиерът Борисов в парламента, това каза в студиото на „Още от деня” по БНТ депутатът от ГЕРБ Димитър Главчев. Бившият председател на Народното събрание каза, че депутатите от партията му не пазят министър-председателя.
Не знам дали Борисов ще дойде в Народното събрание, той е в отпуск, коментира той. Според Главчев още вчера ГЕРБ са се усетели като опозиция. Той обаче подчерта, че партията е подкрепила решенията за проверка на финансовия резерв на държават, предложени от новите управляващи. Главчев беше скептичен за дейността на комисията за проверка на управлението на Борисов. Той даде пример за това, че 2009-а година по идея на ГЕРБ е създадена подобна комисия за проверка на предишното управление. „Спомняте ли си нещо да е произтекло от работата на тази комисия, която продължи 7-8 месеца?”, попита риторично той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

3
0
