Нинова: Имаме две правителства, едно официално и едно със златния пръст на "Възраждане"

23.06.2023 / 14:26 3

Снимка Булфото

Корнелия Нинова захапа правителството.

"Коалицията, която се сформира е на страха, на имунитетите, тя направи заложник цялата държава. Коалиция на алчността. Всъщност можем да кажем, че имаме две правителства, едно официално и едно истинско между ГЕРБ и ДПС със златния пръст на "Възраждане".

Това заяви пред журналисти лидерът на БСП Корнелия Нинова.

"Наблюдаваме нестабилност в България, нищо по същество не приемаме в парламента. Констатациите са много тежки, ние се оттеглихме навреме. Лошо за България става", смята тя, пише novini.bg.

"Няма да коментирам позицията на президента, но ще коментирам позицията на БСП, която е стара, колкото света: "Предоставянето на оръжия за Украйна, означава, че въвличаме България във войната".

"Очевидно след махането на Иван Гешев, господин Бойко Борисов навири гребен, и започна в неговия стил, очевидно е също, че започна да се дразни на някои неща на своите съмишленици и иска да въвлече и нас в играта си, но това няма как да се получи", заяви Нинова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
skokos (преди 2 години)
Рейтинг: 15248 | Одобрение: 2523
Започва плюенето и прехвърлянето на вината за случващото се. Не е виновна Нинова, това си е балкански манталитет.
0
4
ас (преди 2 години)
Рейтинг: 168336 | Одобрение: 25991
КУРнелия явно забрави защо герб отново са първа политическа сила явно забрави за хартиената коалиция.
0
3
kjk (преди 2 години)
Рейтинг: 213139 | Одобрение: 21429
От посолството така разпореждат и за това са безсилни???  И те не могат да се дишат но,това е положението!!!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама