Снимки на читател: Отново море от боклуци заля Варна
04.07.2022 / 09:22 1
Снимки: Читател на "Петел"
За сериозен проблем с боклука ситганилизира читателна "Петел", който ни изпрати и снимки.

"Отново морето от боклуци заля Варна. Тъй като се наляха много пари за закупуване на нова техника сега и боклука е много повече. Това е гениалното на община Варна. Намерила е начин да увеличат близо два пъти милионите харчени за събиране на боклука, а на практика той да си стои на улиците. Даже не е вече и в казаните", споделя човекът.


Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

1
4
