Спартак прави равен в Суворово

27.05.2018 / 18:50 0

Отборите на Суворово и Спартак завършиха 1:1 в мач от предпоследния XXXII кръг в Трета лига – Североизточна група в Суворово.

Варненци бяха подкрепяни от над 50 свои привърженици.

В първите 20 минути спартаклии владееха по-често топката, а домакините се бранеха организирано. Силен удар на Иво Михайлов мина над гредата, но в 22-рата минута левият външен халф се коригира и откри в полза на гостите. Иво бе изведен с прецизен пас от Димитров и насочи топката с левачката ниско долу в мрежата - 0:1.

В 65-ата минута кадри на Черно море изравниха резултата. Николай Илиев подаде към Костадин Иванов, който насочи топката край вратаря в мрежата - 1:1.

В следващите минути спартаклии атакуваха, а суворовци разчитаха на контри, при които им липсваше последния пас.

Съставът на Спартак (4-2-1-3): Мирослав Марков - Александър Йовчев, Вилиян Денчев, Боян Илиев, Славомир Събков - Васко Боев, Милен Николов - Георги Димитров (70 - Тодор Маринчев) - Ивайло Русев, Десислав Дяков (46 - Илиян Неделчев), Иво Михайлов (80 - Слави Сталев)