Криминален журналист: Реакцията на държавата за убийството в Пловдив е неадекватна


15/08/2026, 16:00

Кадър Bulgaria On Air

Реакцията на държавата по случая с жестокото убийство в Пловдив е неадекватна. Това коментира в предаването "Големите последици" Стефан Миланов - криминален журналист в clubz.bg.

"Има пропуснати много неща - както преди да се случи случката, така и после в реакцията. Реакцията ни е напълно неадекватна, защото ние изобщо не говорим как да решим проблема. Ние говорим някакви други глупости", посочи Миланов пред Bulgaria On Air. 

"Цялата тази репресия с вече наказателната част, със задържането, с арестите - тя трябва да е най-последният страж по веригата. Тя трябва да е последният, който стои там, за да не ни изгори къщичката. Преди това трябва да има според мен една огромна верига и тя в случая е верига от дефицити - кое как е станало, защо е станало, имат ли отношение годините, в които живеем, социалните мрежи, от които не можем да избягаме".

Според него децата, които извършват престъпления, живеят с изключително погрешна представа, че в България на всички им се разминава.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



България изостава от Европа при електромобилите, но новите регистрации растат с 62%
Дата: 16/08, 10:57

Сънната апнея зад волана: МЗ признава риска, но засега не предвижда масов скрининг на професионалните шофьори
Дата: 16/08, 10:481 Коментар

Хидроложката обстановка по Дунав остава усложнена
Дата: 16/08, 10:39

Без вода днес във Варна и региона
Дата: 16/08, 10:341 Коментар

Социалният министър: Няма да допусна минималната заплата да остане на сегашното ниво
Дата: 16/08, 10:283 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия