Хотелиерският бос Григор Фиданов е новият председател на ССК Черно море. Той бе избран с пълно единодушие от на извънредното Общо събрание на сдружението, което се проведе в актовата зала на Спортно училище „Георги Бенковски“. На форума присъстваха 48 от 60-те делегати.
Фиданов, чийто хоби е тениса, наследява на поста Красен Кралев, който няма право да съвместява длъжността с държавническите дела. Самият Фиданов не присъства на събранието, тъй като се намира в чужбина. Липсваха и четирима от членовете на УС.
Кралев, както и Антон Иванов, бяха освободени от УС, а за нови членове бяха приети потомственият черноморец проф.д-р Ара Капрелян, Григор Фиданов и Росен Марангозов.
Изпълнителният директор Бончо Бонев обяви, че всеки от 15-те клуба в ССК Черно море може да кандидатства по проект за 10 000 лева на Министерството на спорта, а от сряда да подаде заявка за финансово подпомагане в Община Варна.
Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10
Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00
Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55