Булфото
Мъж от самуилското село Желязковец е пребил с дървена сопа осемгодишния си син и негови близки, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.
Сигналът за възникнал скандал в дома на бившата съпруга на 32-годишния мъж е получен в Районното управление в Исперих. По данни на полицията той нанесъл удари с дървена сопа на осемгодишния си син, на 45-годишната баба на детето и на 25-годишния му вуйчо. При предприетите оперативно-издирвателни действия е установено, че съпричастност към извършеното деяние има и 27-годишен мъж, приятел на побойника.
Малолетното дете и неговата баба са транспортирани в болница с контузни рани в областта на главата. Вуйчото е с охлузвания по тялото и не е хоспитализиран.
Мъжът, нахлул в дома на бившата си съпруга, е задържан с полицейска мярка за срок до 24 часа. По случая се води досъдебно производство, предаде БТА
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
1000 искания за ПУП са натрупани в община Варна, КУБ се оказаха член на камарата на строителите във Варна
Дата: 02/06, 15:04
Станаха ясни победителите в Държавното по тенис на маса за хора с увреждания
Дата: 02/06, 15:02
Проверяват сигнал срещу зам. окръжния прокурор на Кърджали
Дата: 02/06, 15:00
Управляващите оттеглят предложенията за увеличаване на тавана на дълга
Дата: 02/06, 14:52