Кадър: Даниел Панов
Установени са авторите и участниците в непозволено заснет видеоклип под паметника на Асеневци във Велико Търново, съобщават от МВР.
Областната дирекция на МВР започна работа по случая веднага след като получи писмо от Община Велико Търново и установи всички замесени в получилия силен обществен отзвук случай.
В момента те се намират в чужбина, но вече са премахнали видеоклипа от своите платформи и са поели ангажимент да се явят в полицията веднага след завръщането си в страната.
ОДМВР - Велико Търново изготви преписка, която ще бъде изпратена в прокуратурата по компетентност – за установяване дали има извършено престъпление. Ако няма данни за това, преписката ще бъде изпратена на компетентната институция за налагане на административна санкция.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 16/08, 01:20
Футболните емоции от Испания продължават в ефира на MAX Sport през следващите 5 сезона
Дата: 16/08, 01:10
Как изгодно да заредим дома за цялата седмица в Lidl
Дата: 16/08, 01:10
Румъния е поискала петия транш от финансирането по НПВУ
Дата: 16/08, 00:30