Снимки: Фейсбук, Ф. Буков
Спешно си търся приятелка от Варна, за да осмисли пребиваването ми там. Това написа преди минути във фейсбук Филип Буков.
Морската столица е сред любимите места на младия актьор, но този път той съчетава полезното с приятното.
Буков участва в новия български сериал "Летище", който се снима във Варна. Това обяснява "обявата" му в социалната мрежа.

Под мотото „Когато правилото не помага, остава само правилното“, сериалът ще разкаже истории за хората, които всеки ден поддържат ритъма на едно натоварено летище, съобщават от БНТ.
В главните роли освен Филип Буков са още Павел Иванов, Радина Шутова и Евелина Бибова. Режисьор и оператор на този снимачен етап са Ники Илиев и Борис Славков, а сценарият е дело на Александър Чобанов и екип.
Припомняме, че преди няколко дни Филип Буков беше сред първите, които дариха кръв на старта на юлската кампания на Районния център по трансфузионна хематология във Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Захарова: Зеленски е кърлеж, който се забива в тялото на украинския народ
Дата: 11/07, 20:18
Състезател от планинското рали Раховец - Лясковец самокатастрофира в дърво
Дата: 11/07, 20:05
Липсата на работници остави несъбрана реколта
Дата: 11/07, 19:53
Диана Русинова: Поредно тежко ПТП с участието на камион, петима ранени
Дата: 11/07, 19:32