Крадена линейка помля двуетажен автобус и лека кола в Англия


11/04/2015, 14:56

Открадната линейка се сблъска с двуетажен пътнически автобус и лека кола във Великобритания. Шофьорът на линейката е загинал, а шестима са ранени, съобщава вестник „The Independent”.

Инцидентът е станал вчера привечер в графство Северен Йоркшир. Мъжът от откраднатата линейка се е сблъскал с един лек автомобил и с двуетажния автобис, в който са пътували 16 души, пише 24chasa.bg.

В катастрофата е загинал шофьора на откраднатата линейка. Шофьорът на автобуса е откаран в болница със сериозни наранявания. Другите петима пострадали също са били откарани в болница, животът им е вън от опасност.

По-късно беше установено, че откраднатата линейта е на частна болница. Полицията изяснява обстоятелствата за произшествието.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Почина актьорът Тим Къри
Дата: 26/08, 20:33

Задържаха мъж, превозвал гилотина в колата си край Капитолия във Вашингтон
Дата: 26/08, 20:271 Коментар

Почина проф. д-р Георги Георгиев
Дата: 26/08, 20:20

Кметът на Русе декларира кредити за над 126 000 лева
Дата: 26/08, 20:09

Трима бивши министри са издигнати за членове на новия ВСС
Дата: 26/08, 20:002 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия