Полицаи с кучета обикалят болницата на Кейт - родила ли е херцогинята?


28/04/2015, 14:17

Полицаи с обучени кучета бяха забелязани пред болница „Сейнт Мери“, където съпругата на принц Уилям – Кейт Мидълтън, трябва да роди второто си дете. Полицейският екип е засечен пред входа на лечебното заведение в Западен Лондон, съобщава „Мирър“, цитиран от Блиц.

Репортерите, които от дни са обсадили болницата, не пропуснаха необичайното присъствие. Сред тях тръгна мълвата, че херцогинята на Кеймбридж може вече да е родила. Тя се засили още повече, когато близката до Кейт репортерка Наташа Арчър беше вкарана в болничното крило, охранявана от полицаи. 

По-късно бяха забелязани и обучени кучета, които претърсваха периметъра за подозрителни предмети. Някои предположиха, че униформените искат да се уверят, че сградата е обезопасена. Според други, това е просто „суха тренировка“, каквато имаше и преди раждането на принц Джордж пред 2013 година. Тогава полицията многократно „репетира“ ситуацията си, за да не се получат издънки по време на истинското събитие. 

Бременността на Кейт продължава с около седмица повече от очакваното. Първоначално се смяташе, че тя ще роди в събота – 25-и. След това се появиха слухове, че раждането ще бъде предизвикано изкуствено. Последната дата, на която се залага, е идната събота.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Отнесени са цели села в Китай и Непал след мощно свлачище
Дата: 26/08, 18:26

Кметът на Карлово покани министри да посетят общината във връзка с 4 години от бедствието
Дата: 26/08, 18:24

Почитат паметта на Доли Партън с мюзикъл на Бродуей и музей в Нашвил
Дата: 26/08, 18:17

МВнР: Българските граждани в Невада да избягват пътувания към засегнатите от пожар райони
Дата: 26/08, 18:12

Тръмп за визитата на директора на ЦРУ в Москва: Може и да излезе нещо
Дата: 26/08, 17:541 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия