Флипинецът Мани Пакиао е фаворит при залозите за професионалния боксов "мач на века" срещу американеца Флойд Мейуедър, който ще се състои в събота, 2 май, в Лас Вегас, в залата на хотел-казино MGM Гранд. Това твърди един от най-големите букмейкъри в световната столица на хазарта.
"В четвъртък регистрирахме нелоши залози, сумата е в милиони долари и 60 процента от залаганията дават Пакиао като победител", каза за агенция Франс прес Джей Руд, който е вицепрезидентът за спортни залагания при MGM Resorts International.
"Хората са определено за Пакиао", продължи Джей Руд и разкри, че най-големият залог е 500 000 долара за победа на Пакиао.
Според Джей Руд предстоящият мач между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао трябва да донесе "сума от залози между 60 и 80 милиона долара", което е рекорд за Лас Вегас, пише Пик.
Отнесени са цели села в Китай и Непал след мощно свлачище
Дата: 26/08, 18:26
Кметът на Карлово покани министри да посетят общината във връзка с 4 години от бедствието
Дата: 26/08, 18:24
Почитат паметта на Доли Партън с мюзикъл на Бродуей и музей в Нашвил
Дата: 26/08, 18:17
МВнР: Българските граждани в Невада да избягват пътувания към засегнатите от пожар райони
Дата: 26/08, 18:12
Тръмп за визитата на директора на ЦРУ в Москва: Може и да излезе нещо
Дата: 26/08, 17:541 Коментар