Принц Хари е обобщил чувствата си, относно раждането на новата принцеса на Кеймридж, с една дума: „Страхотно“.
Раждането на племенницата на принц Хари го отдалечава с още една стъпка от наследяването на трона. Сега вече той следва баща си принц Чарлз, брат си принц Уилям, племенникъм му принц Джордж и нововродената принцеса на Кеймбридж, пише actualno.com.
По време на командировка в Австралия принц Хари заяви, че няма търпение да се срещне с новата принцеса, която е „абсолютно красива“.
Второто дете на принц Уилям и Кейт се роди в събота в болница в Лондон. Забележителностите в града бяха запалени в розово, за да се отбележи раждането на момиченцето.
Почина Тим Къри
Дата: 26/08, 19:35
Зеленски удостои Надежда Нейнски с украинския орден „Княгиня Олга“
Дата: 26/08, 19:27
А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 26/08, 19:20
Леля Роза от пометеното от стихията Струмяни: Останахме на улицата, гол етаж, ако някой има сърце да помогне
Дата: 26/08, 19:14