Кола от гаража на Путин блъсна колоездач


06/05/2015, 13:05

Шофьор на служебно БМВ от гаража на президента Владимир Путин с държавен номер от серията АМР е блъснал колоездач по време на турнира по колоездене „Петте обръча на Москва”, посветен на 70-годишнината от победата във Великата отечествена война, съобщава LifeNews.

Шофьоърт на служебното БМВ излизал от сградата на президентската администрация на Стари площад по посока на улица „Маросейка” Движението в тази посока било спряно, но шофьорът е нарушил забраната на полицията и излязъл на пътното платно, където блъснал колоездача, пише Блиц.

В колата се намирал известният дипломат и шеф на Управлението на президентската администрация по външната политика Александър Манжосин. На мястото на произшествието е пристигнал екипът на Бърза помощ, който дежурел наблизо. След като прегледал колоездача, установил , че той няма сериозни контузии. Колоездачът е отказал да подаде официална жалба за произшествието.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Отнесени са цели села в Китай и Непал след мощно свлачище
Дата: 26/08, 18:26

Кметът на Карлово покани министри да посетят общината във връзка с 4 години от бедствието
Дата: 26/08, 18:24

Почитат паметта на Доли Партън с мюзикъл на Бродуей и музей в Нашвил
Дата: 26/08, 18:17

МВнР: Българските граждани в Невада да избягват пътувания към засегнатите от пожар райони
Дата: 26/08, 18:12

Тръмп за визитата на директора на ЦРУ в Москва: Може и да излезе нещо
Дата: 26/08, 17:541 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия