Финалът на Шампионската лига среща Канибала с неговите жертви


14/05/2015, 15:43

Светът на футбола се размина с дългоочаквания титаничен дуел на двамата гении на съвремието Лео Меси и Кристиано Роналдо на финала на Шампионската лига след като героичен Ювентус направи 1:1 срещу Реал в Мадрид в полуфиналния реванш от турнира. Старата госпожа от Торино спечели първата среща на своя стадион с 2:1.

Светът на футбола обаче тръпне в очакване на друга интрига - Канибала се завръща за среща със своите жертви. Намиращият се в страхотна форма нападател на Барселона Луис Суарес ще се срещне на 6 юни на Олимпийския стадион в Берлин с двама души, с които бяха свързани едни от най-лошите моменти в кариерата му.

Уругваецът ще се изправи срещу играещите за Юве Патрис Евра и Джорджо Киелини, заради които бе наказан за расизъм и канибализъм през 2012 и изминалата 2014 година. Суарес нарече Евра "негър", а прословутият начин, с който ухапа Киелини на световното първенство в Бразилия, няма нужда от припомняне.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Европейският съюз отпуска 100 млрд.евро на Украйна
Дата: 26/08, 16:31

Костадин Ангелов за оставката на доц. Кунчев: Човек с огромна експертиза, но без самочувствието на всезнаещия
Дата: 26/08, 16:30

Приеха промени в Закона за чужденците в Република България
Дата: 26/08, 16:22

Втората проба за антракс в Ловешко е положителна
Дата: 26/08, 16:14

The Atlantic: Моджтаба Хаменей е мъртъв или в кома
Дата: 26/08, 16:02

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия