Снимка: ПФК Черно море
ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с "моряците" по взаимно съгласие, съобщават от клуба.
Футболистът се присъедини към "зелено-белите" през януари 2025 г. и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола.
В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.
"Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“. ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера", пише във фейсбук страницата на клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Киселова за "Баба Алино": Там има и други въпроси, които будят съмнение - как са изповядвани сделките
Дата: 22/06, 22:47
Уикипедия няма да допуска изкуствен интелект да редактира статии
Дата: 22/06, 22:40
Варна ще отбележи 49 години от потушаването на пожара на танкера „Ерма“ утре
Дата: 22/06, 22:24
Гениален Меси класира Аржентина напред с голям рекорд
Дата: 22/06, 22:15
Челен удар между два леки автомобила с пострадал затвори временно пътя между Свищов и село Вардим
Дата: 22/06, 22:04