Снимка Булфото
Мъж скочи от терасата си на бл. 9 в бургаския жк "Зорница" и почина на място, съобщават за "Флагман" очевидци. Гледката е покъртителна - тялото на предполагаемия самоубиец е паднало върху автомобил, паркиран пред трети вход.
На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на човека е покрито с бяло платнище.
Преди малко на място пристигна и трупна линейка. Човекът е починал на място. По информация на очевидци е живеел на шестия етаж. Паднал е от страната на входа, където има сериозна растителност, но се е приземил върху капака на Ауди.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Павел Серафимов - Спароток: Ние сме наистина уникален народ
Дата: 28/06, 23:23
Ограничават движението в участъка от път I-9 Обзор - Слънчев бряг от утре
Дата: 28/06, 23:13
Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Дата: 28/06, 22:591 Коментар
Стармър се интересува от поста генерален секретар на НАТО
Дата: 28/06, 22:421 Коментар