Снимки: Министерство на правосъдието
Министерството на правосъдието се включва в помощ на общини, които бяха засегнати от наводненията през последните дни.
По разпореждане на министъра на правосъдието Николай Найденов 10 лишени от свобода, които изтърпяват наказания в Затворническо общежитие от открит тип „Велико Търново“ към затвора в Ловеч, са вече на терен в Габрово.
_%20360x%20640.png)
Лишените от свобода са с нисък риск от рецидив и са под контрола на надзорно-охранителния състав на затворническото общежитие, уточняват от Министерството на правосъдието за Бтв.
Министерството на правосъдието и Главна дирекция „Изпълнение на наказанията“ имат готовност и през следващите дни да осигурят лишени от свобода за подпомагане на местните власти.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Обявиха от какво е починал Кайл Буш
Дата: 24/05, 14:42
Времето във Варна в понеделник: Дъждовете спират
Дата: 24/05, 14:41
Къци Вапцаров: 40 години писах тази книга
Дата: 24/05, 14:34
Де ре милитари: 3 гаража са повредени от "Орешника" в Била Церква, ракетата струва 100 милиона долара
Дата: 24/05, 14:30
Кая Калас: С използването на новата балистична ракета "Орешник“ срещу Украйна, Русия изпраща директно предупреждение към Европа и САЩ
Дата: 24/05, 14:261 Коментар