Жрица гръмна клиент - спаси света от жесток сериен убиец


28/07/2015, 18:58

Проститутка от Западна Вирджиния, която застреля свой клиент, може да е отървала света от жесток сериен убиец, пише вестник New York daily. Жената, която работи под името Хедър, е застреляла 45-годишния Нийл Фолс, след като той я е нападнал. Полицията подозира, че мъжът от Орегон вероятно е сериен убиец и е отговорен за смъртта на около 10 души в цялата страна, пише "Блиц". 

Хедър и Фолс са си уговорили среща в дома на жената, където тя работи. Още щом е пристигнал обаче, "клиентът" се е опитал да я удуши. Жената е успяла да го застреля с пистолета, с който я е заплашвал. След като полицията е пристигнала на мястото на инцидента, в колата на нападателя са много намерени инструменти, които вероятно са били използвани за разчленяването на три жени. Полицията допуска, че именно Фолс е убиецът на още седем жени.

„Комплектът на убиеца“ е съдържал торби за смет, белезници, ножове, брадви, мачете, белина, бронирана жилетка. 

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!              

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Празник е! Днес овесът царува на трапезата
Дата: 26/08, 07:19

Атлантически съвет: България, Турция и Румъния трябва да изградят нов щит за сигурност в Черно море
Дата: 26/08, 07:14

По заповед на Тръмп свалят знамената в САЩ в памет на Доли Партън
Дата: 26/08, 07:04

Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 26/08, 07:00

А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 26/08, 06:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия