НАСА показа снимка с летящо кълбо на Марс (видео)


02/08/2015, 00:44

НАСА публикува поредната порция снимки от марсохода Curiosity, като на една от тях се вижда кръгъл обект, който като че ли се намира над повърхността на планетата. Фотосът е направен в района на планината Шарп.Както е практиката, американската космическа агенция не коментира снимките. Вместо това се появиха мнения на експерти, които се занимават с изследване на Космоса, както и на уфолози. 

Тук вече мненията са полярни- има такива, които смятат, че наблюдавания обект не е нищо друго освен обикновен марсиански камък, но и такива, които виждат в него непозната за нас форма на живот, възможно дори космически кораб на друга извънземна цивилизация.

Аргументите на откривателите на инопланетяни са свързани главно със сянката, която хвърля кълбото върху повърхността, пише блиц. От това те правят извод, че вероятно то се намира в етап от своето движение, когато е било уловено от камерите на марсохода. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Предимно слънчево по Черноморието
Дата: 26/08, 06:00

Спортът по телевизията в сряда 26 август
Дата: 26/08, 05:00

А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 26/08, 04:30

Хороскоп за сряда: Овен - предизвикателства; Близнаци - нови контакти; Дева - планиране; Скорпион - трансформации; Риби - късмет
Дата: 26/08, 04:30

На 26 август 1498 г. Микеланджело получава поръчка за Пиета
Дата: 26/08, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия