Ето го Стоян Кусев, обвинен за убийството на 45-годишния Лъчо в Поморие


17/08/2015, 14:56

снимка: Флагман.бг

Обвиненият за убийството на 45-годишният Лъчезар Иванов - Стоян Кусев, поиска достъпът на медиите в съдебната зала да бъде забранен. Той криеше с ръце лицето си от камери и фотоапарати. В момента в Бургаския окръжен съд се гледа мярката му за неотклонение. Защитник на Кусев е адвокат Благой Потеров, пише "Флагман". 

44-годишният Стоян Кусев беше задържан за убийството на  45-годишния Лъчезар от Поморие, което се случи в четвъртък вечерта на кръстовището на поморийските улици „Манастирска” и „Панайот Волов”.

Тогава намушканият Лъчезар е починал в линейката на път към МБАЛ-Бургас.

Служители от отдел „Криминална полиция” при ОДМВР – Бургас и Районно управление - Поморие установиха извършителя на убийството –  44-годишният Стоян Кусев от Поморие, който беше задържан в дома му.

Непосредствено преди инцидента двамата мъже заедно пили алкохол в местно малко заведение, като вероятно намушкването е резултат от възникнало помежду им спречкване по битови причини. 

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!              

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 02:10

Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00

Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30

На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия