кадър: Инстаграм
Подкрепата за DARA преди големия финал на „Евровизия” идва от всички посоки – дори и от света на технологиите. AI роботът Робърт се превърна в истинска атракция в центъра на София, след като танцува в ритъма на българската песен „Бангаранга” на столичния булевард „Витоша”.
Любопитната сцена бързо привлече вниманието на минувачите, които спираха, снимаха и аплодираха робота, разкършил „метални“ движения под звуците на парчето, с което DARA ще представи България на финала на конкурса, предава Трафик нюз.
Днес DARA излиза под номер 12 на финала на големия музикален конкурс. Важно е да се има предвид, че зрителите в България не могат да гласуват за българския изпълнител, но всички наши сънародници в чужбина могат да дадат своя вот за DARA според номерата, обявени за страната, в която се намират, или чрез официалната онлайн платформа на конкурса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кметът на „Аспарухово“ поиска проверка за незаконно отсечен чинар
Дата: 17/05, 09:44
Експерт от БАН след трагедията: Няма шанс човек, колкото и да е силен, да надвие мечка
Дата: 17/05, 09:31
Йотова към Дара: Благодарим за силните емоции и вдъхновението
Дата: 17/05, 09:28
Румен Радев: Дара е още едно доказателство, че България може да побеждава
Дата: 17/05, 09:24
Кристиан Костов: Дара превзе всичко
Дата: 17/05, 09:21