Почна се! Багер влезе в "Максуда"! Първата колиба остана в историята!


20/08/2015, 09:23

Снимки Румен Сарандев

Първият багер, който ще се заеме със събарянето на незаконните постройки в "Максуда" във Варна, вече влезе в махалата, видя репортер на petel.bg. Първата колиба вече остана в историята. По данни на районния кмет Христо Христов още днес всички набелязани 58 колиби трябва да бъдат съборени. "От една година сме известили хората, но до момента нито един от тях не е обжалвал решението за събаряне", категоричен е Христов. 

В момента хората, чиито къщи ще бъдат съборени, изнасят покъщнината си. От една от колибите мъж извади удивителните 15 бали сено. Друг пък се оплака: "За алкохолиците подслон се намира, а за нас не!"

В момента на мястото на събарянето има струпана полиция и жандармерия. За момента няма напрежение. Общинската администрация обаче се е погрижила да осигури и медицинска помощ на място.

Очаквайте подробности от мястото на събитието!

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон! 

 


Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Димитров: Промени в закона ще задължат общините да насочват туристическия данък към събития, транспорт и инфраструктура
Дата: 21/08, 14:35

Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19

Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12

Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08

Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия