Футболните прогнози на Петел: Твърда единица на „Тича“


21/08/2015, 09:45

Черно море е абсолютен фаворит в утрешния мач с Монтана и най-вероятно ще вземе първата си победа на „Тича“ за сезона. „Моряците“ си върнаха самочувствието, след като спечелиха Суперкупата и постигнаха равен с добро второ полувреме като гост на един от водещите ни отбори. Освен това отборът на Кольо Спасов е по-обигран и с по-класни изпълнители, което накланя везните в негова полза.

Под Аязмото пък Берое едва ли ще изпусна Ботев, който е удобен за побеждаване съперник, а в Благоевград шампионът Лудогорец би трябвало да надиграе затъващия новак Пирин.

На нашите читатели предлагам една колонка: Пирин – Лудогорец – 2 (1,25), Черно море – Монтана – 1 (1,55), Берое – Ботев -1 (1,45).

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 22/08, 04:50

Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 22/08, 04:30

Хороскоп за събота: Овен - гъвкавост; Близнаци - привличане; Лъв - късмет; Козирог - малки жестове; Риби - уют
Дата: 22/08, 04:30

На 22 август 565 г. за първи път се съобщава за чудовище в Лох Нес
Дата: 22/08, 04:00

Рожден ден празнува Динко Динев
Дата: 22/08, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия