Автомобил се заби в бензиностанция, ранени са три деца


22/08/2015, 18:48

Снимка: Булфото

34-годишен шофьор от Македония причини меле на автомагистрала Тракия на отбивката за град Раковски, съобщи Блиц, цитирайки очевидец на инцидента. От полицията в Пловдив потвърдиха за катастрофата, която за щастие се е разминала без жертви.
Чужденецът и семейството му пътували по посока София, колата „Део” почти подминала бензиностанция, но в последния момент мъжът решил да зареди гориво, загубил управление над волана и направил рязък завой. Автомобилът се врязъл в таблото, на което са обявени цените. Три деца на 7, 8 и 10 години са били закарани в болница в Пловдив, няма сериозно ранени. Македонецът и съпругата му са се отървали само с уплаха. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мъж загина след падане от високо в София
Дата: 11/05, 19:58

Строителният бранш: Варна губи инвестиции заради административен блокаж
Дата: 11/05, 19:55

Германският министър на отбраната: Путин може сам да сложи край на войната, ако иска. Думите му може да са поредна измама
Дата: 11/05, 19:531 Коментар

Уикенд: Продават хижа "Петрохан" и къщата на Калушев на морето
Дата: 11/05, 19:49

Варненски експерт: Родното Черноморие остава по-изгодно от Гърция и Турция
Дата: 11/05, 19:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия