32-годишен митничар се самозастреля в Бургас


02/07/2026, 15:11

Булфото

Трагедията се е разиграла в жилището му - до емблематично за града заведение.

32-годишен служител на Агенция „Митници“ току-що е намерен мъртъв в жилищна сграда на бул. „Стефан Стамболов“ в Бургас, съобщава Флагман.бг.

Трагедията се е разиграла в жилището му, а районът около кооперацията веднага е бил отцепен от полицейски екипи.

Смъртта на младия държавен служител шокира съседите му, които недоумяваха защо го е направил.

По първоначални данни митничарят се е самопрострелял със законно притежавания си пистолет. Към момента основната версия, по която работят криминалистите, е самоубийство, предизвикано от лични или професионални мотиви. Оръжието е намерено в непосредствена близост до тялото, като предстои да му бъдат направени серия от балистични експертизи, за да се изключи категорично външна намеса.

На мястото на инцидента има екипи от разследващи полицаи, съдебни медици и криминалисти, които в момента извършват детайлен оглед на местопроизшествието.

По неофициална информация в жилището няма оставено предсмъртно писмо, което допълнително усложнява бързото изясняване на причините за фаталното решение. Колеги и роднини на 32-годишния мъж тепърва ще бъдат разпитвани, за да се възстанови хронологията на последните му часове.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кризата с денталното лечение в Европа: Истанбул стана новата дестинация за българските пациенти
Дата: 02/07, 16:28

Водачът на тира от фаталната катастрофата на АМ "Тракия": 12 години работих с деца - ръководех футболен отбор
Дата: 02/07, 16:27

Изследвания за щитовидна жлеза, имунен статус и витамини в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 02/07, 16:20

Обърнат тир затвори Прохода на Републиката
Дата: 02/07, 16:12

ГЕРБ за Десислава Атанасова и Пеевски: Частният живот не може да бъде коментиран
Дата: 02/07, 16:101 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия