Снимка: 24rodopi.com
„Тежка катастрофа стана днес по обяд край Черноочене, на разклона за Асеновград. Камион с дърва се блъсна в лек автомобил. Инцидентът се случи пред очите на областния управител Илия Илиев, които оказа първа помощ на пострадалите, докато пристигне линейката", съобщават за 24rodopi.com очевидци на пътния инцидент и спасителната акция.
"Да, имаше катастрофа. Нормална човешка реакция е да се притечеш на пострадалия в този момент. Бяхме на мястото и направих това, което всеки би сторил", потвърди Илия Илиев. Той бил на обиколка в района, когато видял сблъсъка на натоварения с дърва камион с лекия автомобил.
„Водачът на леката кола беше си сложил предпазния колан, което му помогна много. Той е с рани в гърдите", казва Илиев, пред 24rodopi.com.
Тяло на мъж е намерено на железопътната линия между Змейово и Стара Загора
Дата: 12/05, 12:49
Пътник от фаталната катстрофа: Камионът беше в аварийната лента и автобусът без никакви спирачки се вряза в него
Дата: 12/05, 12:46
Корнелия Нинова не одобрява мерките на ПБ за овладяване на цените
Дата: 12/05, 12:36
Обвиниха мъж за заплахи срещу жена му и удар с пепелник по главата
Дата: 12/05, 12:30
Шефката на правната комисия: Зададохме правилния тон
Дата: 12/05, 12:24