Корнелия Нинова захапа Борисов, че е дошъл изнервен в парламента


02/09/2015, 14:47

Депутатът от БСП Корнелия Нинова успя да изнерви премиера Бойко Борисов още по време на първото заседание от есенната сесия на парламента. След като Борисов бе попитан как се разходват събраните в повече пари, както се изтъква от НАП и Агенция „Митници”, премиерът отговори, че те отиват за благосъстоянието на хората в страната.

Корнелия Нинова го апострофира, че не е нужно да се изнервя и да я репликира от място, защото това е едва първият работен ден на парламента след лятната почивка, пише "Блиц". 

„Факт е, че приходните агенции работят добре и събират повече приходи. Парите отиват, за да се подобри благосъстоянието на хората. 100 млн. лева отидоха за пенсионерите по Коледа и Великден. 100 млн. лева отидоха за ремонти на магистралите, които не сме строили ние. Подпомогнали сме за подобряване на благосъстоянието на общините. Искам да отбележа, че правим това без да гледаме какви са кметовете. Попитайте финансовия министър и ще получите по-добър отговор”, каза Борисов и на свой ред й отвърна, че не е добре да му се подхилква от място, мислейки си, че го дразни. 

„Не съм си позволил да ви коментиран душевното състояние. Дали съм нервен, или съм спокоен - не ви влиза в работата”, отговори премиерът

Корнелия Нинова отново не му остане длъжна и го репликира, че също не би коментирала емоционалното му състояние, ако то не пречи на работната на парламента. 

„Мен също не ме интересуват емоционалните ви състояния, стига те да не пречат на работата на парламента. А относно отговорът ви, не съм удовлетворена, защото всички разходи, които изброихте, бяха предвидени в бюджета за 2015-а. Аз ви питам за допълнително събраните пари, с които се хвалите. И дали ще има актуализация на бюджета”, добави тя. 

„Работим по бюджета, както е заложен. Ако Влади Горанов ми предложи актуализация, ще има”, завърши премиерът. 

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!              

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Жегата забавя движението на влаковете у нас
Дата: 22/08, 21:19

С десет души Лудогорец взе точка при домакинството си на Славия
Дата: 22/08, 21:10

Силно земетресение разтърси японския остров Хоншу; издадено е предупреждение за цунами
Дата: 22/08, 20:48

Кръстю и Ирина имат бебе на 4 месеца и живеят със 130 евро на месец
Дата: 22/08, 20:41

Обезвредиха корозирал артилерийски снаряд, открит на плажа във Видин
Дата: 22/08, 20:34

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия