Кольо Парамов: Депутат има имот за 40 млн. евро


04/09/2015, 15:39

Всички заменки на земи да влязат в антокорупционния законопроекта. Това предложи по Нова тв финансистът Кольо Парамов. Той даде пример с депутат, който притежава изключително скъп имот, а няма дори трудов стаж, пише "24 часа".

"Навремето преди 130 години Фердинанд е дал 36 килограма злато от Виенската банка, за да купи място от 36 декара в Евксиноград. Един от тези, които сега се мъдрят на депутатските банки, има заменен имот за 80 декара на същото място. Абсурдно е този човек днес да има имот за 40 милиона евро там, при положение че няма 5-6 дни трудов стаж", обяви Парамов. 

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!              

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 22:20

Добруджа измъкна точка на Спартак 1918 Варна с гол в последните секунди
Дата: 06/05, 22:17

Дмитриев: "Луфтханза" може да зареди гориво в Москва
Дата: 06/05, 22:12

Над 500 тона негодни храни и повече от 1,3 млн. яйца спря БАБХ за два месеца
Дата: 06/05, 22:04

Бургас даде официален старт на Джиро д'Италия с представяне на 23 отбора
Дата: 06/05, 21:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия