Екшън в Слънчев бряг: Управителка на баровски хотел хапе и псува полицаи при арест!


05/09/2015, 21:36

Илюстрация: Флагман.бг

Управителка на баровски хотелски комплекс в Слънчев бряг разигра истински екшън на метри от полицейското управление в курорта, съобщиха за Флагман.БГ очевидци на случката.

Шофьорът на луксозното Ауди А8 на дамата решил най-безцеремонно да паркира лимузината върху пешеходната пътека пред РУП-а в петък, малко след полунощ.

Това очаквано не се харесало на ченгетата и те поискали документите на баровката, на чието име се водел немският автомобил. Това вбесило жената, която изпаднала в истерия. Тя започнала да крещи, обижда и псува униформените. Нейният шофьор, който бил чужденец, се опитал да я успокои, но без успех.

Наложило се полицаите да я закопчеят с белезници, за да се успокои. При ареста жената дори ухапала единия от униформените. Тя била добре позната на ченгетата, тъй като е задържана и друг път за подобни хулигански прояви.

Свидетели на случката и истеричните викове и обиди на жената станали хората в близките заведения, както и цял автобус с туристи. Част от чужденците веднага извадили камери и телефони, опитвайки се да запечатат екшъна за поколенията.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията във вторник 12 май
Дата: 12/05, 05:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 04:50

Хороскоп за вторник: Овен - текущи задачи; Близнаци - енергия; Лъв - вдъхновение; Скорпион - промяна; Риби - интуитивни решения
Дата: 12/05, 04:30

На 12 май 1957 г. Българският спортен тотализатор стартира дейността си с играта "Спорт тото 1"
Дата: 12/05, 04:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 03:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия