Илюстрация: Булфото
Няколко района във Варна остават без вода днес, съобщиха от ВиК. От 9 до 16 часа на воден режим ще бъдат абонатите между улиците: "Кракра", "Тодор Влайков", "Пробуда" и "Княз Черказки". Безводието за днес ще важи и за част от местност Горчивата чешма за часовете от 9 до 18 часа.
Абонатите на части от местностите Траката и Евксиновград да се подготвят, че от 10 до 17 часа и при тях ще липсва водоподаване. С час повече важи спирането на вода за жителите в района около Нов хлебозавод - от 10 до 18 часа.
От водното дружество допълниха, че дежурните екипи са в готовност да реагират при възникване на нова авария на територията на града.
Димитров: Промени в закона ще задължат общините да насочват туристическия данък към събития, транспорт и инфраструктура
Дата: 21/08, 14:35
Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19
Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06