Голям пожар възникна в столичния квартал "Обеля".
На 23.06.2026 г. в 17:39 ч. в ОЦ при СДПБЗН е получен сигнал за пожар в къща в кв. Обеля в гр. София. За мястото на пожара са изпратени 3 ПА и 1 линейка с екипи от СДПБЗН, предаде БТВ.
При пристигане на място екипите установяват, че горят няколко спомагателни постройки до къщата, пълни с гуми и други складирани вещи. В къщата е имало лежащо-болен човек, който е изведен от екипите на безопасно място и не е пострадал, съобщиха от пожарната за bTV.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мая Манолова: ЧСИ не трябва да се превръщат в колектори на частни дългове
Дата: 23/06, 22:47
Омбудсманът: Година след сигналите за насилие - децата все още са в интерната във Варненци
Дата: 23/06, 22:39
Рубио: Никоя страна няма право да налага такси за Ормузкия проток
Дата: 23/06, 22:33
Португалия отнесе Узбекистан, Роналдо пише история
Дата: 23/06, 22:22