Стопкадър Диема Спорт
Атанас Атанасов говори след последния домакински мач на Монтана в efbet Лига, който завърши с поражение с 0:2 за северозападния тим от Спартак (Варна). Монтанчани официално бяха изпаднали от елита още преди старта на днешния двубой.
"Коментарът ми е, че насила хубост не става. Далече е нивото. В крайна сметка и мотивацията е, желанието е на всеки някъде другаде. Така че - съвсем нормална картина. Получихме за кой ли път нелеп гол. Въобще игрово не стояхме, както последните мачове. Промените до голяма степен наклониха везните, но такава е ситуацията.
Мога да кажа, че нямаше преса. Ние постоянно имахме свободен човек. До голяма степен се искат качества. Не искам да обвинявам никого, това са млади момчета.
При всички положения ние трябва да вдигнем мотивацията. Аз това им казвам в съблекалнята - те са професионалисти и трябва да играят до последния ден", каза Атанасов, цитиран от Спортал.бг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Избраха водещите на Евровизия в България
Дата: 19/05, 10:15
POLITICO: Тръмп наистина може да нападне Куба
Дата: 19/05, 10:12
Откриха ново решение за простатата
Дата: 19/05, 10:00
Стрелба в Испания, има убити и ранени
Дата: 19/05, 09:561 Коментар
Учениците на Владо Мирчев се класираха 11-о място на Европейското по футбол
Дата: 19/05, 09:53