Роди се Волен Воленов Сидеров, съобщиха щастливи съпартийци на бащата от "Атака".
Волен Сидеров младши се роди тази сутрин в 7:52ч., в Шейново и е с перфектни мерки – 3.415кг, 51см. Майката Деница Гаджева и новороденият й син се чувстват отлично.
Преди дни партийният лидер обяви в интервю пред "24 часа", че очаква щастливото събитието с нетърпение.
"За мен появата на детето, и то на мъжки наследник, е Божи знак. Защото все пак не съм в най-млади години. Оттук нататък ще направя всичко възможно Сидеров-джуниър да бъде същият обществен боец. И съм сигурен, че ще стане и по-добър - така го чувствам. Аз така разсъждавам - щом Бог ми е дал този знак, значи той ще го закриля.
Момчето е син на Деница Гаджева и е първото дете на 59-годишния политик.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Подготвят два терена за изграждане на площадки за едрогабаритни отпадъци във Варна
Дата: 21/08, 12:21
Нов пожар избухна в землището на сливенското село Градец
Дата: 21/08, 12:16
Министър Шишков инспектира отстраняването на аварията на магистралния водопровод във Варна, откри тънък асфалт
Дата: 21/08, 12:06
Завърши ремонтът на тръбопровода под дъното на Варненското езеро
Дата: 21/08, 11:581 Коментар