Булфото
Военни полицаи от 12 държави от НАТО днес на полигона "Ново село" ще демонстрират умения пред висши офицери и гости в заключителния етап на международното тактико-специално учение "Отвъд хоризонта 26".
Военните полицаи ще покажат пред официалните гости десантиране от хеликоптер по метода "бързо въже", контрол на масови безредици и тактическа евакуация на ранени, предава БНР.
Специализирани екипи ще демонстрират още неутрализиране на нарушители със служебни кучета и обследване на инциденти с взривни материали.
Учението ще бъде наблюдавано от директора на служба "Военна полиция" полковник Християн Христов и висши офицери от Българската армия и страните участнички в тактико-специалното учение "Отвъд хоризонта 26".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Путин: Русия се обявява за система на еднаква сигурност за всички, без диктат и натиск
Дата: 22/05, 19:011 Коментар
Млада жена пострада при катастрофа в Стара Загора
Дата: 22/05, 18:50
Янкулов за Пепи Еврото: Още през 2024 г. беше ясно, че това обвинение няма да издържи
Дата: 22/05, 18:351 Коментар
Задържаха 43-годишен варненец с наркотични вещества
Дата: 22/05, 18:23
А1 разширява семейството на телевизионните си канали с MAX One
Дата: 22/05, 18:20