Кошмарно пътуване с нощния влак Бургас - София. Вместо да пристигне в 06, 10 часа тази сутрин в столицата, машината е закъсняла с 195 минути или над три часа от предвиденото по разписание, съобщава "Стандарт".
Хората, които избрали да пътуват с въпросния влак, предимно с деца, прибиращи се от почивка, изживели невероятен кошмар. Той започнал само на 200 метра от гарата в Бургас, където им било обяснено, че локомотивът се е счупил. От БДЖ подсигурили нов и хората се успокоили, но след 3 км се появил нов проблем. Влакът спрял на друга бургаска гара и там престоял близо час, споделя един от пътниците Пламен.
Заради объркването с ремонта на Пазарджик, на нощния от Бургас качили пътници от друг влак, който бил за София. Хората не мигнали цяла нощ. "Имах чувството, че не пътувам до София, а поне до Зимбабве", заключи потърпевшият Пламен.
Държавата насочва повече средства към малките населени места във Варна
Дата: 21/08, 18:10
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 18:10
Близо 30 умрели делфина този сезон край бреговете на Балчик
Дата: 21/08, 18:05
Финансов експерт: Не кешът, а алтернативните методи за разплащане имат нужда от законова разпоредба
Дата: 21/08, 17:57
До 39,1 градуса на сянка достигна температурата в Ловеч
Дата: 21/08, 17:47