Ауди мина на червено, удари млада шофьорка и се заби в кафене


19/09/2015, 19:52

Снимка trafficnews.bg

Ауди "паркира" в кафене в Кичук Париж в Пловдив, след като прелетя няколко метра, блъскайки друг автомобил. Има пострадало момиче. Катастрофата е станала преди минути на кръстовището на бул. "Никола Вапцаров" и ул. "Димитър Талев", съобщава trafficnews.bg.

Зад волана на аудито бил младеж на възраст 25 години , който идвал от Коматевския възел и се движел с голяма скорост.  На кръстовището се ударил в нисан, шофиран от млада жена. При удара, младият шофьор загубил контрол над автомобила, който прелетял няколко метра, ударил се в 15-сантиметровия бордюр, минал през дървената ограда и спрял между масите , на които били насядали десетки клиенти. 

По чудо никой от хората в заведението не е пострадал. Линейка е откарала момичето, което шофирало нисана, но все още няма информация за състоянието му.  "Момчето май  мина на червено. Караше много бързо" разказа очевидецът Манол Георгиев.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Феновете на ЦСКА изкупиха 22 хиляди билета за финала
Дата: 12/05, 14:40

НОИ: Средният осигурителен доход в България расте
Дата: 12/05, 14:39

Путин разширява най-големия завод за дронове в света
Дата: 12/05, 14:35

Жена наръга 4 пъти приятеля си в Несебър
Дата: 12/05, 14:331 Коментар

НИМХ обяви жълт код за 20 области в сряда
Дата: 12/05, 14:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия