Снимка: Булфото
Една от най-охраняваните сгради у нас – тази на Държавна агенция “Национална сигурност” на столичния булевард “Черни връх” 45, подсилва охраната си. В края на миналата седмица агенцията е обявила обществена поръчка за закупуването на охранителни камери, датчици и детектори на обща стойност от близо 50 000 лв., съобщава БГНЕС, цитирани в Блиц.
Контраразузнаването ще закупи общо 20 камери, 90 обемни датчици, 90 акустични детектора за стъкло, както и 50 датчици за защита на каса от разбиване, включително и от взривяване. Изборът на доставчик ще е на база “най-ниска цена.” Срокът за подаване на офертите е 2 октомври.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Новият регионален министър ще посети района на свлачището, което отнесе участък от пътя Смолян - Пампорово
Дата: 08/05, 15:18
Нова фишинг – измама от името на МВР: Фалшиви съобщения за неплатени пътни глоби заливат потребители
Дата: 08/05, 15:12
Намереният мъртъв мъж в хотел в Банско е дигитален номад: Гърлото му е прерязано с макетен нож
Дата: 08/05, 15:061 Коментар
Клисурски: Подадохме сигнал до БНБ относно отпуснати кредити от ББР
Дата: 08/05, 15:04
Банков обир в Германия, взети са заложници
Дата: 08/05, 14:49