Грък заля нарочно 2-годишно българче с вряло кафе


25/09/2015, 12:23

Грък заля нарочно 2-годишно българче с вряло кафе. Инцидентът е станал в град Пирго, когато 60-годишната българка Радка Георгиева, придружавана от 2-годишното си внуче отишла при бившия си работодател да му поиска заработените 120 евро, съобщи БТВ.

В гнева си въпросният грък, не само се нахвърлил върху нея с ругатни, но изхвърлил горещото си кафе върху 2-годишния малчуган, който бабата държала в прегръдката си. Малкият е закаран веднага в болницата в Пирго с изгаряне, но от там е прехвърлен по спешност в болницата на град Патра, пише 24chasa.bg.

Българката е подала жалба срещу мъжа, в която посочва също, че е заплашвана от работодателя си в дома си, но племенникът й, който се намирал там, я защитил и отвел далеч от дома й. След прокурорска намеса днес гърка ще бъде разпитван.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Държавата насочва повече средства към малките населени места във Варна
Дата: 21/08, 18:10

Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 18:10

Близо 30 умрели делфина този сезон край бреговете на Балчик
Дата: 21/08, 18:05

Финансов експерт: Не кешът, а алтернативните методи за разплащане имат нужда от законова разпоредба
Дата: 21/08, 17:57

До 39,1 градуса на сянка достигна температурата в Ловеч
Дата: 21/08, 17:47

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия