Снимка Пиксабей
Американският посланик в Мексико Роналд Джонсън заяви днес, че Вашингтон е върнал на Мексико 313 престъпници, предаде Франс прес.
„При администрацията на президента Тръмп САЩ трансферираха 313 престъпници, които са издирвани в Мексико, за да бъдат изправени пред тамошното правосъдие“, каза Джонсън в социалната мрежа „Екс“, като изтъкна, че това е нов пример за крепко сътрудничество между двете страни, съобщи БТА.
Информацията за трансфера на престъпниците бе оповестена на фона на напрежението между САЩ и Мексико във връзка с обвиненията в наркотрафик срещу мексикански губернатор, издирван от САЩ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Найденов: Присъединяването на България към ОИСР остава стратегически приоритет на правителството
Дата: 16/06, 16:12
Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 16/06, 16:10
Половин месец след крайния срок: Ремонтът на ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ във Варна е изпълнен на 61%
Дата: 16/06, 16:05
Певицата Бони Тайлър е изведена от изкуствена кома
Дата: 16/06, 15:59
Евродепутатът Никола Минчев запази имунитета си след гласуване на Европейския парламент
Дата: 16/06, 15:471 Коментар