Сниимка на бурята от Шумен изпрати наш читател.
"Улиците вече се наводняват, а не спира да вали и гърми", обясняват шуменци.
Припомняме, че синоптици предрекоха валежи за цяла България, като в Западната и Централната час на страната те ще бъдат значителни.
И през следващото денонощие ще се задържи облачно и дъждовно. За понеделник е обявенжълт код в 15 области. В Централна и Източна България валежите ще са значителни по количество.
В Западна България през нощта ще е почти без валежи, а в понеделник на места, главно в северозападните райони ще превали слаб дъжд. Понижението на температурите ще продължи.
_382x465.jpg)
Във вторник в западната половина от страната ще е почти без валежи, но ще се задържи предимно облачно. В източната все още ще вали, ще бъде и ветровито. В сряда валежите и на изток ще спрат. Най-хладно ще е във вторник и сряда, а от четвъртък дневните температури ще се повишават.
_391x465.jpg)
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Кремъл повтори думите на Путин, че войната върви към своя край
Дата: 12/05, 15:40
Химикали, излети в канализацията, може да са довели до взрива край детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 15:30
Кузман Илиев: Вървим към Виденовото време
Дата: 12/05, 15:23
Василев: Предложените законови промени няма да намалят цените и могат да доведат до обратен ефект
Дата: 12/05, 15:17
Модева: Бюджетът за реклама на България е доста ограничен в сравнение със съседните страни
Дата: 12/05, 15:09