Масчерано си плати, за да се измъкне от данъчните


29/09/2015, 21:43

Аржентинската звезда на Барселона Хавиер Масчерано направи необходимото, за да се отърве от преследването на данъчните власти в Испания. Те го бяха погнали заради укрити приходи от около 1.5 млн. евро. 

Те са от имиджовите му права, а сумата, която дължеше на хазната в Испания е 250 хил. евро. Аржентинецът обаче вече покри сумата, след като стана ясно, че Прокуратурата иска да повдигне обвинения за укрити данъци, пише gobg.bg. 

Технически обвинението беше повдигнато още преди футболистът да преведе парите, така че формално ще има процес срещу него. Но се очаква обвиненията да бъдат свалени заради извършеното плащане. 

Други двама играчи на каталунците си имаха вече проблеми с данъчните - Лео Меси и Неймар. Срещу тях вече имаше повдигнати обвинения, но се очаква и те да се измъкнат, като платят всичко необходимо. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Доклад на европейските служби: Опасения от преврат срещу Путин
Дата: 11/05, 09:52

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 09:50

Гешев осъди прокуратурата да му плати 130 хиляди евро
Дата: 11/05, 09:44

Танкер с петрол за Виетнам премина през Ормузкия проток по определения от Иран маршрут
Дата: 11/05, 09:41

"Панорама на средното образование“ ще се проведе днес и утре във Варна
Дата: 11/05, 09:38

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия