снимка: Булфото
Олимпиакос се класира за полуфиналите на гръцкото първенство, след като записа втори успех срещу Колосос Родос и затвори серията без затруднения.
"Червено-белите“ спечелиха категорично гостуването си в Родос с 97:58 и продължават впечатляващата си серия без поражение на домашната сцена през сезона, предава Фокус.
Александър Везенков отново не взе участие в двубоя, след като пропусна и първата среща от серията. За Олимпиакос вниманието вече е насочено към Финалната четворка в Евролигата, която предстои след седмица.
Силен мач за гранда от Атина изигра Донта Хол, който завърши с "дабъл-дабъл“ от 21 точки и 13 борби. Алек Питърс също се отчете с впечатляващо представяне, записвайки 18 точки и 10 борби.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мария Илиев: Даре, браво, моя любимке
Дата: 17/05, 14:07
Митко Павлов: Искам да чуя "православните", дето обявиха Дара за нещо средно между Сатана и Дракула
Дата: 17/05, 14:06
Времето във Варна в понеделник: До 22 градуса
Дата: 17/05, 14:02
Кениецът Бернард Ту и Маринела Нинева финишираха първи в класическата дистанция на Маратон Варна
Дата: 17/05, 14:00
bTV посреща DARA на летище „Васил Левски“ в София
Дата: 17/05, 13:56