Полицията работи по всички версии за изчезналия студент


03/10/2015, 12:41

кадър: Нова тв

 

Повече от 20 свидетели са разпитани в Пловдив по случая с изчезналия 20-годишен студент Момчил Семерджиев. Претърсени са четири адреса, но мистерията около изчезването на младежа се заплита. Родителите му вярват, че е жив и скоро ще се прибере. 

15-и ден няма и следа от Момчил Семерджиев. Полицията работи по всички версии, включително отвличане за наркотици, участие в секта, не изключва и най-лошото - убийство, предаде Нова тв.

Всички момчета, с които Момчил е бил на студентска бригада в САЩ, са разпитани от полицията. Във фаталната нощ не е носил в себе петте хиляди лева, които е спечелил в Америка. Родителите му твърдят, че е оставил парите вкъщи.

Часове преди да изчезне Момчил е бил с трима свои приятели на разходка на тепето Бунарджика. Димитър е единият от тях. 

"До момента, в който си тръгвах  не сме имали абсолютно никакви конфликти, пререкания с някой. Дори честно казано не сме срещали хора да говорим с тях”, разказва Димитър. 

Семейството всеки ден получава различни обаждания по телефона, но нито едно от тях не е за конкретна следа към Момчил.

Полицията е поискала разпечатка на телефонните му разговори. Последното му обаждане е било към 1.00 ч. през нощта с брат му, за да му отключи входната врата.   



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Николай Михайлов към Боби Михайлов: Липсваш ми всеки ден
Дата: 09/05, 23:00

Антонио Коща: ЕС ще трябва да преговаря с Русия
Дата: 09/05, 22:59

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 22:50

Левски вдигна 27-ата титла в историята си
Дата: 09/05, 22:45

Путин: Войната върви към своя край
Дата: 09/05, 22:333 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия